PLN

Ekonomiczne plecaki reklamowe na ramię

0
PolecamyPolecamy
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

 1. Bandolera Jasmine
  Od 3,83 zł /szt.
 2. Bandolera Karan
  Od 4,33 zł /szt.
 3. Bandolera Piluto
  Od 4,78 zł /szt.
 4. Bandolera Zukar
  Od 8,43 zł /szt.
 5. Bandolera Versox
  Od 16,19 zł /szt.
 6. Plecaki przewieszane przez ramię nash włóknina obraz 2
  NASH. Torba na ramię
  Od 0,36 zł /szt.
 7. Plecaki przewieszane przez ramię gere włóknina wydrukowany obraz 1
  GERE. Torba na ramię
  Od 0,47 zł /szt.
 8. Torba na ramię nonie z włókniną z widokiem logo 1
  Nowy produkt
  NONIE. Bolso bandolera
  Od 0,94 zł /szt.
 9. Plecaki przewieszane przez ramię shades b poliester personalizować obraz 2
  SHADES. Torba na ramię
  Od 4,57 zł /szt.
 10. Plecaki przewieszane przez ramię graphs poliester z logo obraz 2
  GRAPHS. Torba na ramię
  Od 5,97 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

Wśród naszych spersonalizowanych plecaków z nadrukiem znajdziemy tanie reklamowe torby na ramię Garrampa. Jest to bardzo wygodny model plecaka reklamowego, ponieważ można go przenosić jak torbę. W ten sposób kontrolowanie rzeczy osobistych jest znacznie łatwiejsze. Ponadto, jeśli lubisz nosić torbę, torba na ramię to kluczowy prezent na każdą okazję. Na przykład na imprezach takich jak kongresy czy targi jest to bardzo ceniony prezent wśród uczestników, ponieważ w tego typu plecaku reklamowym Garrampa będą mogli zabrać wszystko, czego potrzebują na imprezę. I mamy przykłady w różnych rozmiarach, odcieniach i stylach: vintage, retro, teczka, z pokrowcem, większe, mniejsze... Torby na ramię to świetny środek reklamy bezpośredniej, z którego użytkownik może korzystać w każdej chwili. Spersonalizuj jedną z naszych toreb na ramię swoim logo.

Trójkątna torba na ramię z nadrukiem Twojego logo


Spośród wszystkich naszych modeli tanich reklamowych toreb na ramię warto zauważyć, że tanie trójkątne torby na ramię są regulowane i można je dostosować z obu stron. Bardzo wygodny dodatek do noszenia tego, czego potrzebujesz, gdziekolwiek jesteś. Wykonane z materiałów takich jak poliester lub włóknina, plecaki te są spersonalizowane za pomocą sitodruku lub winylu. Trójkątne plecaki na ramię z nadrukowanym logo Garrampa są skierowane do wszystkich odbiorców: zarówno dzieci, jak i dorosłych. W ten sposób możesz uchwycić logo swojej firmy, myśląc o wszystkich typach odbiorców. I to zarówno na wyjście, spacer, jak i wycieczkę: nasze torby na ramię są świetne. Spersonalizuj swoją trójkątną torbę na ramię swoim logo lub projektem.

Oryginalne torby na ramię


Szukasz tanich toreb na ramię na wszelkiego rodzaju okazje? Nasze spersonalizowane torby na ramię zostały zaprojektowane tak, abyś mógł bezpiecznie nosić ze sobą swoje rzeczy osobiste. Dlatego nie możemy wymyślić lepszego modelu plecaka reklamowego, aby jeździć po mieście lub cieszyć się wakacjami. A chodzi o to, że torba na ramię jest oryginalnym plecakiem dzięki czemu nie nosisz w kieszeni telefonu komórkowego, portfela, kluczy. Poznaj naszą ofertę tanich reklamowych toreb na ramię, dostępnych w różnych rozmiarach i materiałach, a także brandingu logo w sitodruku, winylu i sublimacji. Nasze torby na ramię są bardzo łatwe do dostosowania i są dostępne we wszystkich rodzajach tkanin, takich jak poliester, płótno, PCV lub włóknina. Idealny na każdy kongres, konferencję czy event. Personalizowane torebki przez ramię doskonale nadają się do reklamowania marki szkoły. W tym dziale znajdziesz wszystkie modele reklamowych toreb na ramię Garrampa.