PLN

Niedrogie reklamowe plecaki komputerowe

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 2
 2. Branve 4
 3. XD Collection 29
 4. XD Design 18
 5. XD Xclusive 8
 6. Swiss Peak 23
Wysyłka  
0
PolecamyPolecamy
 1. TECNOTREK Plecak na laptop
  Od 42,44 zł /szt.
 2. STOCKHOLM BAG Plecak na laptop
  Od 61,56 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 139

Strona
 1. Polecany
  TECNOTREK Plecak na laptop
  Od 42,44 zł /szt.
 2. Nowy produkt
  RIGA Plecak z poliestru 600D
  Od 47,31 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  MUNICH Plecak 600D RPET
  Od 59,35 zł /szt.
 4. Polecany
  STOCKHOLM BAG Plecak na laptop
  Od 61,56 zł /szt.
 5. Nowy produkt
  TOKYO SOLAR Plecak solarny
  Od 195,33 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Mochila Marnel
  Od 18,54 zł /szt.
 7. Mochila Verbel
  Od 20,11 zł /szt.
 8. Poliestrowe plecaki komputerowe Halnok widok 1
  Mochila Halnok
  Od 25,03 zł /szt.
 9. Mochila Donovan
  Od 30,94 zł /szt.
 10. nylonowe plecaki komputerowe eris plus widok 2
  Mochila Eris
  Od 35,85 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Mochila Terrex
  Od 38,70 zł /szt.
 12. Mochila Prikan
  Od 39,51 zł /szt.
 13. Mochila Antirrobo Vectom
  Od 41,76 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Mochila Antirrobo Bulman
  Od 42,08 zł /szt.
 15. Mochila Arcano
  Od 42,35 zł /szt.
 16. Mochila Shamer
  Od 43,97 zł /szt.
 17. Mochila Nevium
  Od 44,24 zł /szt.
 18. Mochila Kacen
  Od 59,67 zł /szt.
 19. Ekologiczny
  Plecak antykradzieżowy Danium
  Od 63,19 zł /szt.
 20. Mochila Merlak
  Od 68,55 zł /szt.
 21. Mochila Portadocumentos Sulkan
  Od 71,93 zł /szt.
 22. Mochila Indicador Halton
  Od 72,52 zł /szt.
 23. Plecak Flayak
  Od 82,08 zł /szt.
 24. Mochila Zircan
  Od 83,44 zł /szt.
 25. Mochila Esterilizador UV Kraps
  Od 83,48 zł /szt.
 26. Mochila Antirrobo Ranley
  Od 90,29 zł /szt.
 27. Mochila Antirrobo Biltrix
  Od 95,30 zł /szt.
 28. Mochila Trolley Haltrix
  Od 111,13 zł /szt.
 29. poliestrowe plecaki komputerowe koneit z nadrukiem 2
  Mochila Koneit
  Od 167,77 zł /szt.
 30. Ekologiczny
  Podstawowa torba na laptopa 15
  Od 9,04 zł /szt.
 31. Ekologiczny
  Torba na laptopa Trend 15”
  Od 14,82 zł /szt.
 32. Ekologiczny
  Plecak na laptopa London bez PVC
  Od 16,12 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 139

Strona
Nasze tanie reklamowe plecaki na komputer to najlepszy prezent dla studentów i pracowników, którzy stale korzystają z laptopa. W Garrampie jesteśmy świadomi cyfrowej zmiany, której doświadczamy w ostatnich latach, dlatego oferujemy Państwu naszą linię specjalistycznych plecaków promocyjnych na komputery. Przenieś swój laptop do pracy lub na uczelnię w bezpieczny i wygodny sposób. Mamy różne przykłady, abyś mógł znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada: plecaki na laptopa na kółkach, plecaki z wyjściem USB, plecaki z poliestru lub imitacji skóry, eleganckie i wytrzymałe... nie zapominając o naszej ofercie toreb na laptopa. Odkryj w tym dziale najlepsze plecaki na laptopy, idealne do brandingu wszelkiego rodzaju firm, a także do rozdania w ośrodkach naukowych. Dodaj swoje logo do plecaka na laptopa i zabierz swój komputer i markę wszędzie.

Plecaki na laptopy i komputery PC z nadrukowanym Twoim logo


Garrampie mamy różne modele plecaków na komputer dla kobiet i mężczyzn, nie obchodzi nas to. Plecaki na laptopy i komputery PC z Twoim logo i unisex, idealne do podarowania klientom, współpracownikom i pracownikom Twojej firmy. Pracownicy zabiorą ze sobą wszystko, czego potrzebują do rozpoczęcia dnia pracy, zarówno laptopa, jak i inne przedmioty biurowe, które mogą przechowywać w różnych przegrodach plecaka lub spersonalizowanej torby na laptopa. Będą generować wizerunek firmy i rozpowszechniać przesłanie Twojej marki, gdziekolwiek się pojawią i w sposób bezpośredni. Plecaki na laptopy i komputery PC są również świetnym prezentem do podarowania podczas różnych wydarzeń promocyjnych, takich jak targi, kongresy czy prelekcje. Uczestnicy będą mogli robić notatki na swoich komputerach i zabierać je ze sobą po wykładach. Nasze plecaki charakteryzują się wytrzymałością i pojemnością, ponieważ mogą wytrzymać różne ciężary. Większość z nich jest wykonana z poliestru, posiadamy również modele ekologiczne. Znajdź swój spersonalizowany plecak na laptopa w Garrampa i podaj praktyczność.

Wyściełane plecaki komputerowe


Wśród naszych tanich reklamowych plecaków na komputer warto wspomnieć o wyściełanych modelach plecaków, które oprócz odporności, chronią laptopa przed wszelkiego rodzaju uderzeniami. A to dlatego, że podczas wycieczek plecaki łatwo doznają jakiegoś szoku. Dzieje się tak w samym transporcie publicznym, gdzie czasami przestrzeń jest minimalna, lub w samym pojeździe prywatnym. W ten sposób nasze wyściełane plecaki są świetnym środkiem ochrony przed każdym uderzeniem. Podaruj spersonalizowany wyściełany plecak z logo firmy na imprezę, targi lub swoim pracownikom, a zobaczysz, jak Twoja marka codziennie się rozprzestrzenia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Plecaki komputerowe

Po co dawać spersonalizowane plecaki na laptopa?

W dzisiejszych czasach prawie każdy ma laptopa do pracy lub nauki. W ten sposób podczas przemieszczania się z jednego miejsca na drugie ważne jest, aby laptop był chroniony, aby uniknąć uderzeń lub upadków. W ten sposób w Garrampie polecamy personalizowaną teczkę na komputer lub plecak ze specjalną wyściełaną kieszenią na komputer. Podaruj plecaki na komputery osobiste z logo Twojej firmy! Firmowy przedmiot promujący Twoją markę, dzięki któremu sprawisz, że Twoi pracownicy, klienci lub dostawcy będą bardzo zadowoleni.

Jaki model promocyjnego plecaka na laptopa wybrać?

W naszej kolekcji plecaków na laptopa znajdziesz różne modele różniące się designem, rozmiarem kieszeni na komputer (13, 14, 15, 15,6 i 17 cali) czy materiałem, z którego są wykonane. Wybierz spośród poliestru 300D, 360D i 600D, mikrofibry i TPE lub nylonu. Wszystkie nasze plecaki na laptopy mają wyściełany tył, aby zapewnić wygodę użytkownika i zmniejszyć wagę pleców. Ponadto niektóre modele mają zamek błyskawiczny zabezpieczający przed kradzieżą, a niektóre spersonalizowane plecaki na laptopy mają zintegrowane i wyjmowane złącze USB lub powerbank do ładowania urządzeń.

Jak spersonalizować plecaki na laptopa?

W Garrampie plecaki na laptopy są personalizowane za pomocą sitodruku lub technik transferu cyfrowego. Wszystko zależy od funkcji modelu, stacji drukującej i budżetu, jakim dysponujesz. Ponadto niektóre modele można spersonalizować za pomocą sitodruku, jeśli Twoje logo ma 1 kolor lub z pięknym haftem dla bardzo profesjonalnego wykończenia. Dzięki spersonalizowanemu reklamowemu plecakowi na laptopa z Twoim logo Twoi klienci i pracownicy będą prezentować nazwę Twojej firmy, gdziekolwiek się udają.

Czy mogę kupić tylko 5 spersonalizowanych plecaków komputerowych z nazwą?

Nie, nasze minimalne zamówienie to 25 sztuk. Taka polityka firmy wynika ze struktury naszych maszyn, które mają stały koszt druku, który podzielony przez mniej niż 25 sztuk nie ułatwia zakupu, ponieważ cena sprzedaży byłaby wysoka za kilka sztuk. Z drugiej strony przy zamówieniu 25 plecaków promocyjnych nie ma możliwości spersonalizowania ich 25 różnymi nazwami, ponieważ za każdym razem maszyna musiałaby być przekonfigurowana tak, aby było to tak, jakby było 25 różnymi zamówieniami 1 sztuki.