PLN

Niestandardowe baterie akumulatorów Power Banks

Kolekcja zewnętrznych baterii reklamowych, do znakowania wyglądu Twojej marki firmowej.

Baterie zewnętrzne do telefonów reklamowych


Banki zasilania dostosowane do potrzeb klienta za pomocą dowolnego logo firmy lub z możliwością dostosowania wizerunku marki. Dysponujemy ładowarkami o różnej pojemności, z kilkugodzinnym okresem ładowania, aby móc w każdej sytuacji naładować urządzenia elektroniczne, których chcemy używać. Obecnie, w połowie XXI wieku, ładowanie baterii jest częścią naszego codziennego życia, ponieważ spędzamy kilka godzin w zależności od naszego telefonu komórkowego lub pracy z naszymi urządzeniami.

Akumulatory do rozdawania


W celu rozwiązania problemu braku baterii, w Garrampa oferujemy szeroki zakres możliwości baterii zewnętrznych, z możliwością dalszej ochrony środowiska. Posiadamy baterie, w których ładowność jest regenerowana przez promienie słoneczne, tzw. baterie słoneczne. Aby dodać więcej wartości do każdej z baterii, niektóre z nich posiadają przyssawki do jazdy lub mają kilka portów wyjściowych, dzięki czemu można ładować kilka urządzeń w tym samym czasie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Baterie power bank

Po co kupować niestandardowe kamizelki w Garrampa?

Garrampa jest dostawcą kamizelek, które można spersonalizować za pomocą logo lub tekstu, po niskich cenach. Wykonujemy tanie druki reklamowe. Garrampa oferuje możliwość zakupu tanich spersonalizowanych kamizelek w małych lub dużych ilościach: Dla firm, rzemieślników, kupców.Dla stowarzyszeń, klubów sportowych, szkół.Dla społeczności, komitetów firmowych. Od wielu lat Garrampa oferuje niestandardowe kamizelki w hafcie, sitodruku druk, tanie kamizelki bez rękawów na zamówienie bezpośrednio z fabryki. Garrampa posiada wysoko wykwalifikowany i wyszkolony zespół produkcyjny, co pozwala nam kontrolować koszty, jakość i czas dostawy niestandardowych zabudów. Dlatego tysiące klientów ufa firmie Garrampa w zakresie zamawiania tanich spersonalizowanych kamizelek.

Jak wybrać kamizelkę na zamówienie?

Aby wybrać dopasowaną kamizelkę bez rękawów, Garrampa zaprasza Cię do przeanalizowania potrzeb Twojego płaszcza i zadania sobie kilku pytań przed złożeniem zamówienia. Jak zamówić spersonalizowaną kamizelkę na wydarzenie? Dać prezent? Kamizelki na zamówienie to wysokiej klasy odzież korporacyjna. Garrampa oferuje kamizelki profesjonalne, kamizelki softshell, wodoodporne, z polarową podszewką lub bez, kamizelki z wieloma kieszeniami, dla firm, stowarzyszeń, szkół. Sugerujemy, abyś odkrył pełną gamę kamizelek dla mężczyzn, kobiet i dzieci, dostępnych w szerokiej gamie fasonów, kolorów i rozmiarów od 5 sztuk. Aby dokonać wyboru, masz do dyspozycji kolekcję spersonalizowanych kamizelek po obniżonych cenach, wyceń i złóż zamówienie online.

Jakie oznaczenie wybrać dla swojej haftowanej kamizelki z sitodrukiem ...?

Aby wybrać personalizację kamizelki, Garrampa zaprasza Cię do wyboru rodzaju oznaczenia na podstawie żądanego oznaczenia, a także do wyboru oznaczenia kamizelki, haftowanego czy sitodruku? Zdefiniować rodzaj znacznika za pomocą logo lub tekstu? I zdecydować, ile kolorów ma zostać wydrukowanych, w trybie monochromatycznym czy czterokolorowym? Garrampa oferuje różne rodzaje personalizacji kamizelki. Haft to technika personalizacji z najwyższej półki. Druk sitowy jest zalecaną opcją ze względu na niski koszt.Transfer dla małych ilości.Transfer cyfrowy do znakowania czterokolorowego.All Te pytania pozwoli Ci określić budżet na zakup niestandardowej kamizelki.

Jaki jest czas dostawy niestandardowej kamizelki bez rękawów?

Garrampa oferuje szeroki wybór niestandardowych kamizelek po obniżonych cenach, tanich niestandardowych kamizelek, które dostarczamy szybko. Nasz standardowy termin to 10 - 11 dni roboczych od potwierdzenia wirtualnej próbki. W przypadku pilnych potrzeb odzieżowych istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanych kamizelek reklamowych w szybkiej dostawie.

Po co kupować parawany w Garrampie?

Garrampa to hurtowy producent odzieży reklamowej, który personalizuje tekstylia reklamowe bezpośrednio z fabryki. konfigurowalne tanie wiatrówki dla firm, stowarzyszeń, szkół, wiatrówki na zamówienie w małych lub dużych ilościach.

Jak wybrać personalizację wiatrówki?

Po wybraniu Twojej wiatrówki Garrampa proponuje personalizację Twojej wiatrówki poprzez nadanie jej logo, zdjęcia lub tekstu za pomocą sitodruku, haftu lub druku cyfrowego. Wybór personalizacji dokonywany jest w zależności od wybranej wiatrówki, oznaczenia Twojej reklamy, jednego lub kilku kolorów oraz przydzielonego budżetu.

Po co kupować i rozdawać spersonalizowane powerbanki jako urządzenia firmowe?

Powerbanki promocyjne są najpopularniejszymi niestandardowymi gadżetami firmowymi wśród klientów i pracowników w każdym wieku, ponieważ obecnie baterie smartfonów znacznie łatwiej się wyczerpują. Ponadto niestandardowe powerbanki to małe przedmioty promocyjne, więc można je łatwo schować w torebce, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca i oszczędzają dni spędzone w mieście do pracy lub zabawy. Możesz podarować swoim klientom spersonalizowany powerbak bezpośrednio w sklepie jako firmowy prezent przy zakupie produktu lub jako upominek promocyjny na targach lub wydarzeniu promocyjnym. Ponadto, jeśli organizujesz konferencję lub warsztat, możesz dołączyć własne powerbanki do zestawu powitalnego, aby zaoferować je uczestnikom.

Jakie modele powerbanków z możliwością dostosowania mogę znaleźć w Twojej kolekcji?

W garrampie posiadamy szeroką gamę promocyjnych i reklamowych powerbanków, które różnią się kształtem, kolorem i ceną. Mamy modele kwadratowe, prostokątne, cylindryczne, jaskrawe i metaliczne. Oprócz klasycznych modeli przewodowych powerbanków znajdziesz również bezprzewodowe powerbanki: po prostu umieść telefon komórkowy na wierzchu, aby go naładować. Wśród nowości jest customowy model Stone Powerbank, o nowoczesnym i minimalistycznym designie, zbliżonym do kamienia oraz model Powercard Alu-C wyposażony w złącze USB Type-C stosowany w wielu urządzeniach najnowszej generacji.

W jaki sposób dostosowywane są power banki z logo?

Urządzenia power bank w naszej kolekcji są wykonane z tworzywa PET lub aluminium, dlatego najczęściej stosowaną techniką nadruku służącą do ich personalizacji jest tampodruk, czyli technika druku pośredniego, która umożliwia odwzorowanie obrazów i napisów na różnego rodzaju powierzchniach. Banki promocyjne można również spersonalizować za pomocą grawerowania laserowego, aby uzyskać znacznie bardziej profesjonalny i niezapomniany efekt końcowy. Istnieją jednak modele, które mają również inne opcje drukowania, takie jak model Android Powercard, który można dostosować za pomocą druku cyfrowego.

Jakie są czasy oczekiwania dla niestandardowych banków mocy?

Otrzymasz swoje spersonalizowane powerbanki w ciągu 7-10 dni roboczych, zaczynając od zatwierdzenia testu, dokument pdf, który pokazuje w skali, jak będą wyglądały twoje promocyjne powerbanki i który zostanie wysłany do ciebie po zaakceptowaniu budżetu lub później, zamawiając bezpośrednio online. Nie możemy określić konkretnego dnia i godziny, ponieważ kiedy zamówienie trafi do firmy spedycyjnej, zależy to od trasy, którą pokonają. Jeśli chcesz otrzymać promocyjne powerbanki przed przewidywaną datą, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, aby zamówić usługę ekspresowej dostawy za opłatą, która skróci czas dostawy.

Jakie są pojemności niestandardowych baterii banku mocy?

Pojemność zewnętrznych baterii do telefonów komórkowych lub innych przedmiotów z bateriami litowymi jest mierzona w miliamperogodzinach (mAh), jednostce służącej do pomiaru ładunku elektrycznego. Sprzedajemy niestandardowe banki mocy o różnych pojemnościach, które mieszczą się w sekcjach poniżej 2000 mAh, od 2000 do 2999 mAh, od 3000 do 3999 mAh, od 4000 do 4999 mAh i od ponad 5000 mAh. Należy pamiętać, że im niższa pojemność, cena jest tańsza, a im wyższa pojemność, cena staje się droższa.

Czy niestandardowe banki mocy są zgodne z systemem Android i IOS?

Tak, bez wyjątku! Mając wyjścia USB i micro USB, tanie niestandardowe powerbanki można łączyć zarówno za pomocą kabli błyskawicznych do iPhone'a, jak i kabli do systemów Android. Oprócz ładowania smartfona, niestandardowe baterie zewnętrzne umożliwiają ładowanie innych urządzeń z tego typu wejściem. Większość naszych powerbanków zawiera kable do ładowania, ale nie wszystkie. Przypominamy, że power banki o małej pojemności mAh nie pozwalają na ładowanie mocniejszych urządzeń, takich jak laptop czy niektóre typy tabletów.

W jaki sposób można dostosować power banki z logo?

Gwiazdową techniką drukowania powerbanków z Twoim logo jest tampodruk, którego efektem są spektakularne wykończenia, a my możemy to zrobić również z firmowym kolorem pantone, który wskażesz. Oprócz tej techniki, do personalizacji metalowych baterii zewnętrznych można zastosować grawerowanie laserowe. Stemplowanie Twojego logo na jednym z naszych powerbanków to bardzo oryginalny sposób reklamy Twojej marki lub Twojego wydarzenia, szczególnie jeśli jesteś firmą z sektora technologicznego.

Jakie masz modele powerbanków i jak są one dostarczane?

Mamy od klasycznych tanich powerbanków o prostokątnym kształcie, po lżejsze power banki o płaskim kształcie. Mamy też bardzo oryginalne modele, takie jak te z obsługą Twojego smartfona, zestawy powerbanków z ładowarką samochodową, power banki z latarką, ze słuchawkami i wiele innych, odkryj je w naszym obszernym katalogu! Jeśli chodzi o opakowanie tych produktów, to warto wiedzieć, że praktycznie wszystkie modele power banków do reklamy, które sprzedajemy, są dostarczane w kartonowym pudełku, które chroni baterię i jej akcesoria (jeśli model je posiada). W opakowaniu przynoszą również instrukcję użytkowania i wszystko, co związane z niezbędnymi regulacjami prawnymi.

Jakie są najlepiej sprzedające się banki mocy reklam?

Najczęściej sprzedawane przez nas niestandardowe baterie zewnętrzne to te o pojemności 2200 i 4000 mAh, które ze względu na swoją ekonomiczną cenę są najczęściej wybierane przez naszych klientów do celów reklamowych lub jako upominki promocyjne. W przypadku promocji marki, kongresów lub wydarzeń, zwykle sprzedajemy power banki z logo o większej pojemności.

Czy kupowanie spersonalizowanych powerbanków online jest bezpieczne?

Zakup powerbanku online jest bezpieczny, o ile jest zgodny z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Niektóre z wymaganych przez prawo testów, które banki mocy muszą przejść, to między innymi: test raportu ROHS, test raportu EMC, test raportu LOWVOLT, test raportu BATTERY i test raportu UN38_3. Wszystkie niezbędne informacje o baterii zewnętrznej umieszczamy w opakowaniu produktu.

FiltrFiltr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marka  
Antonio Miro
Ekston
0
PolecamyPolecamy
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Baterie power bank ekston crowd tworzywo sztuczne z logo obraz 6
  CROWD. Przenośna bateria
  Od 10,75 zł /szt.
 2. Baterias power bank boltok con logo vista 1
  Power Bank Boltok
  Od 1,12 zł /szt.
 3. Baterias power bank youter vista 1
  Power Bank Youter
  Od 1,23 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 98

Strona
 1. Baterie power bank gibbs tworzywo sztuczne obraz 1
  GIBBS. Przenośna bateria
  Od 1,89 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 2. Baterie power bank hevesy metal z reklamą obraz 1
  HEVESY. Przenośna bateria
  Od 2,51 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 3. Baterie power bank hiperlink tworzywo sztuczne z reklamą obraz 2
  HIPERLINK. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 4,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 4. Baterie power bank chargi tworzywo sztuczne obraz 1
  Polecany
  CHARGI. Bateria przenośna i zestaw adapterów
  Od 4,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 5. Baterie power bank marcet metal obraz 1
  Polecany
  MARCET . Przenośna bateria
  Od 4,64 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 6. Baterie power bank omar tworzywo sztuczne z reklamą obraz 1
  Polecany
  OMAR. Przenośna bateria
  Od 4,74 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 7. Baterie power bank power bambus ekologiczny personalizować obraz 2
  Ekologiczny
  POWER. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 5,65 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 8. Baterie power bank seaborg tworzywo sztuczne obraz 1
  Polecany
  SEABORG. Przenośna bateria
  Od 6,06 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 9. Baterie power bank fermat metal obraz 1
  Polecany
  FERMAT. Przenośna bateria
  Od 6,63 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 10. Baterie power bank burnell tworzywo sztuczne obraz 2
  BURNELL. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 7,51 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 11. Baterie power bank nobel metal z logo obraz 1
  Polecany
  NOBEL. Przenośna bateria
  Od 9,77 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 12. Baterie power bank kohn bambus ekologiczny obraz 2
  Ekologiczny
  KOHN. Przenośna bateria
  Od 10,64 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 13. Baterie power bank ekston crowd tworzywo sztuczne z logo obraz 6
  Produkt z rabatem
  CROWD. Przenośna bateria
  Od 10,75 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 14. Baterie power bank natta tworzywo sztuczne z logo obraz 2
  NATTA. Przenośna bateria
  Od 13,49 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 15. Baterie power bank fitch bambus ekologiczny obraz 2
  Ekologiczny
  FITCH. Przenośna bateria
  Od 15,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 16. Baterie power bank fusion obraz 4
  FUSION. Przenośna bateria
  Od 15,97 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 17. Baterie power bank ekston horde obraz 6
  HORDE. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 16,75 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 18. Baterie power bank ekston magnet z reklamą obraz 6
  MAGNET. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 16,94 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 19. Baterie power bank ekston trencher tworzywo sztuczne z logo obraz 4
  TRENCHER. Przenośna bateria
  Od 17,85 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 20. Baterie power bank raman tworzywo sztuczne wydrukowany obraz 1
  Nowy produkt
  RAMAN. Przenośna bateria
  Od 18,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 21. Baterie power bank ekston think tworzywo sztuczne personalizować obraz 8
  THINK. Przenośna bateria
  Od 40,69 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 22. Baterias power bank boltok con logo vista 1
  Produkt z rabatem
  Power Bank Boltok
  Od 1,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 23. Baterias power bank youter vista 1
  Produkt z rabatem
  Power Bank Youter
  Od 1,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 24. Baterias power bank keox con impresión vista 1
  Produkt z rabatem
  Power Bank Keox
  Od 1,67 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 25. Baterias power bank kanlep con publicidad vista 1
  Power Bank Kanlep
  Od 1,73 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 26. Baterias power bank thazer de metal con publicidad vista 1
  Power Bank Thazer
  Od 1,73 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 27. Baterias power bank sirouk vista 1
  Power Bank Sirouk
  Od 1,81 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 28. Baterias power bank sanders con logo vista 1
  Power Bank Sanders
  Od 1,94 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 29. Baterias power bank ventur con impresión vista 1
  Power Bank Ventur
  Od 2,42 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 30. Baterias power bank khatim para personalizar vista 1
  Power Bank Khatim
  Od 2,45 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 31. Baterias power bank privek para personalizar vista 1
  Nowy produkt
  Power Bank Privek
  Od 2,84 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 32. Baterias power bank hebernal vista 1
  Power Bank Hebernal
  Od 2,90 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 33. Baterias power bank telstan de metal vista 1
  Power Bank Telstan
  Od 2,91 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 34. Baterias power bank tradak con impresión vista 1
  Power Bank Tradak
  Od 2,99 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 35. Baterias power bank ventox con logo vista 1
  Power Bank Ventox
  Od 3,01 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 36. Baterias power bank vilek para personalizar vista 1
  Power Bank Vilek
  Od 3,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 98

Strona