PLN

TERMINY DOSTAW SPECJALNYCH


Terminy ustalone dla dostawy wahają się od 15 do 90 dni w przybliżeniu po tym, gdy klient zatwierdzi wirtualną próbkę prezentów reklamowych, które zamówił, wszystko w zależności od rodzaju przedmiotu, metod wysyłki, jak również techniki druku stosowanych w każdym przypadku.


Czas dostawy nie obejmuje okresów urlopowych lub świątecznych, ani żadnych opóźnień z przyczyn niezwiązanych z naszą firmą.


ZMIERZONY PROJEKT IMPORTU TWOICH SPERSONALIZOWANYCH PREZENTÓW


Jeśli produkt, który jest Ci potrzebny, nie znajduje się w naszym katalogu, możemy zaprojektować prezenty firmowe całkowicie dopasowane do Twoich potrzeb.


Możesz przekazać nam nazwę koloru PANTONE, która jest najbliższa kolorom Twojej firmy, w ten sposób możemy dostosować obudowę i/lub niektóre części produktu czyniąc go wyjątkowym i ekskluzywnym spersonalizowanym prezentem. Ponadto, mamy do dyspozycji standardowe techniki tłoczenia, którymi można oznaczyć artykuły swoim logo.


Rodzaj techniki druku i tłoczenia zawsze zależą od produktu wybranego w każdym przypadku.


BARDZO KONKURENCYJNE CENY IMPORTOWE


Największą zaletą pracy z naszymi specjalnymi usługami importowymi jest to, że można otrzymać prezenty dla dużych kampanii reklamowych w bardzo konkurencyjnych cenach, nie zaniedbując wysokiej jakości.


Zarządzamy całym procesem importu i produkcji bezpośrednio, bez pośredników. W związku z tym ostateczna cena jest znacznie obniżona.


MINIMALNA KWOTA ZAMÓWIENIA


W zależności od typu dostawcy i wybranego towaru minimalna ilość jest ustalana w zamówieniu. Im większe zamówienia, tym lepsza jakość w niższej cenie i w szybszym czasie realizacji.


ŚLEDZENIE W CZASIE RZECZYWISTYM CAŁEGO PROCESU IMPORTOWANIA


Ponieważ posiadamy własne warsztaty tłoczenia i odbieramy wszystkie nasze przedmioty bezpośrednio z fabryki, gwarantujemy śledzenie zamówienia i statusu paczki przez cały czas.


Nasi międzynarodowi partnerzy przesyłają nam produkt, my go personalizujemy i wreszcie wysyłamy do Twoich drzwi.


W trakcie całego procesu skontakuj się z naszymi handlowcami, którzy poinformują Cię o statusie produkcji Twoich prezentów firmowych. Gdy przesyłka zostanie nadana, dostarczymy Ci numer do monitoryzacji, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić, na jakim etapie jest Twoja paczka aby zagwarantować odbiór w prawidłowym dniu i miejscu.


FIZYCZNE PRÓBKI PREZENTÓW REKLAMOWYCH IMPORTU


W celu porównania jakości naszych produktów, oferujemy możliwość zamówienia fizycznej próbki spersonalizowanych prezentów z lub bez nadruku. W przypadku wybrania próbki z nadrukiem, konieczne będzie zapłacenie kwoty, która zostanie zwrócona po potwierdzeniu zamówienia.


Koszt próbek fizycznych będzie zależeć od wybranego produktu, zawsze dostosowując je do warunków naszych dostawców.